AKNAPESUROBOTI RENT – Xiaomi Hutt W66

HIND: 25 EUR 24H

Xiaomi Hutt W66 – piserdab automaatselt vett aknale!

Aknapesuroboti rent - Rendipesa.ee -Xianomi Hutt W66

Aknapesurobot Xiaomi Hutt W66 on võimas ja teeb oma tööd suurepäraselt, suudab puhastada igat tüüpi pindu. Teie kodus on vaikne ja kiire abimees. 

Xiaomi Hutt W66 - Rendipesa
Aknapesuroboti rent Xiaomi Hutt W66
Xiaomi Hutt W66 - Rendipesa.ee

Peseb nii niiskelt, kui kuivalt.

Saab hakkama ka suurtemate aknedega

Kinnitub turvaliselt ja ei kuku alla

Kõik, mida peate tegema, on vajutada nuppu

Aknapesuroboti Xiaomi Hutt W66 kasutamine on väga lihtne ja kiire, akende puhastamise alustamiseks peate vajutama ainult ühte nuppu. Samuti saate hõlpsasti määrata roboti puhastamise suuna, puhastamise kiiruse ja muu. Xiaomi Hutt W66 aknapesurobotil on kaugjuhtimispult, millega saate seda hõlpsalt juhtida. Puldil on nupud, mis reguleerivad roboti kiirust, suunda, võimsust ja muud.

Kõik maja aknad on puhtad

Xiaomi Hutt W66 aknapesurobotiga saavad kõik teie kodu aknad puhtaks. Protsessori tõttu loob robot parima tee akende puhastamisel parimate tulemuste saavutamiseks. Robot näeb mustust ja puhastab seda tugevamini või isegi mitu korda. Tänu 2600 PA võimsusele on teie kodu aknad puhtad ja läikivad. Aknapesurobot Xiaomi Hutt W66 puhastab igat tüüpi aknaid või muid klaaspindu, näiteks dušiuksi.

Suur puhastusala

Xiaomi Hutt W66 aknapesuroboti veemahutavus on 150 ml, mis võimaldab sellel puhastada kuni 70 – 80 ruutmeetrit aknaid. Selle tulemusena saate kõigi majade aknaid puhastada vaid 150 ml-ga. Samuti, kui robot akende puhastamise ajal tühjeneb, jätkab ta oma tööd isegi 20 minutit, mis puhastab akna täielikult.

Robot ei kuku teie akendelt maha

Aknapesurobotil Xiaomi Hutt W66 on aknal suur tõmbejõud, mis tähendab, et see kleepub peaaegu akna külge, kuid saab sellel vabalt liikuda. Samuti, kui soovite täiendavat turvatunnet, on robotil nöör, millega saate selle kinni siduda ja see tagab kindlasti aknapesuroboti ohutuse. Aknapesurobot Xiaomi Hutt W66 hoiab tänu tugevale aknast kinnihoidmisele kuni 7 kg raskust.

Soovitud aknapesuroboti Xiaomi Hutt W66 saate osta meie veebipoest kaup24.ee. Ärge jätke kasutamata võimalust osta soovitud toode hea hinnaga.

Aknapesuroboti rent – info@rendipesa.ee või helista tel. 502 7355​