AKNAPESUROBOTI RENT Mamibot W120-T

HIND: 20 EUR 24H

Nüüd saab rentida pesurit nii Kristiines Spordi 16, kui ka Pirita Sleverist.

Loe lisa www.rendiise.ee

Mamibot iGLASSBOT W120-T

Aknapesuroboti rent

Mamibot iGLASSBOT W120-T puhastab ka raamita aknad!
Mamibot W120-T tagab puhtad aknad tänu tugevale imivõimsusele. Sobib ka puidust või plaaditud seina- ja põrandapindadele. Olles ainult 8,5 cm kõrge, suudab ta jõuda ka raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse. W120-T arvutab ise kõige tõhusama puhastamisviisi; kukkumisandurid, katkematu toiteallikas (UPS) ja turvaköis muudavad roboti usaldusväärseks abivahendiks akende puhastamisel. Robotit saab juhtida nupu, rakenduse või kaugjuhtimispuldi abil.

Sobib erinevatele pindadele.
Aknapesurobot Mamibot iGLASSBOTi saab kasutada erinevat tüüpi pindadel: seda saab kasutada näiteks akende, klaasuste või klaaslaudade puhastamiseks. Klaasipuhastusrobot sobib isegi siledate põranda- ja seinapindade jaoks.
IGLASSBOT W120-T puhul ei pea te klaasi paksust arvestama. Seda seetõttu, et see sobib ka mitmekordsete klaasidega akende jaoks.

W120-T kasutab suurt ja kvaliteetset puhastuslappi. Peale puhastust peske lappi pesumasinas ja kasutage järgmine kord uuesti.

Aknapesu robot on varustatud tehisintellektiga (AI). See tehnoloogia võimaldab Mamibot iGLASSBOT-il arvutada kogu akna suuruse ja valida kõige tõhusama puhastustee. Seetõttu on robot eriti kiire: ühe ruutmeetri puhastamiseks kulub vaid 2,5 minutit.

Mamibot iGLASSBOT W120-T on varustatud hädaabiakuga (UPS), nii et see elektrikatkestuse korral ei kukuks. Aku peab enne kasutamist olema laetud. See hoiab robotit hädaolukorras klaasil umbes 20 minutit. Turvaköis tagab eriti ohutu töö kõrgematel korrustel.

Töötab ainult toitekaabliga!
Pidage meeles, et Mamiboti aknarobot töötab ainult toitekaabliga. See tähendab, et iGLASSBOT W120-T tuleb puhastamise ajal ühendada vooluvõrku. Robot ei tööta juhtmevabalt!


IOS ja Androidi nutitelefonirakendus ja kaugjuhtimispult
Komplekti kuulub kaugjuhtimispult, millega saate robotit hõlpsalt juhtida. Lisaks saate Mamibot iGLASSBOT W120-T juhtida nutitelefonirakendusega. Rakendus on allalaadimiseks saadaval (tasuta) iOS-i ja Androidi jaoks. Nende kahe võimaluse korral on klaasipuhastusroboti juhtimine eriti mugav ja lihtne.

Aknapesuroboti rent Tallinnas

Tehnilised andmed:
  • Kaal: 2 kg
  • Mõõtmed: 25 × 25 × 8.5 cm
  • Akna paksus: piiramatu
  • Kasutatav: Raamiga ja raamita vertikaalsetel akendel
  • Rakendusega juhitav: jah
  • Kaugjuhtimispult: jah
  • Puhastusrežiimid: N-Mode, Z-Mode, Z/N- Mode
  • Navigeerimine: automaatne
  • Aku: UPS katkestuse toiteallikas 20minutit
  • Müratase: 65 dB

RendiPESA kuller

Kui soovid, et tooksime aknapesuroboti sulle koju, siis küsi julgelt infot selle kohta.

Tallinna piires kullerteenus maksab ainult 15 EUR edasi-tagasi

Aknapesuroboti rent – info@rendipesa.ee või helista tel. 502 7355​

Vaata ka teist aknapesurobotit SIIT

Kui soovid osta Mamibot iGLASSBOT W120-T aknapesurobotit, siis külasta meie RobotiPesa aadressil www.robotipesa.ee

www.rendipesa.ee