TOLMUIMEJA RENT

24H – 12 EUR / Nädalavahetus 20 EUR

Tolmuimeja Kärcher NT 27/1

TOLMUIMEJA RENT
Tolmuimeja rent

Võimas märg-ja kuivpuhastuse tolmuimeja professionaalsetele kasutajatele. See on erakordselt kompaktne ja see on varustatud mitme kasuliku lisatarvikuga

NT 27/1 on kompaktne, hea manööverdusvõimega ja kasutajasõbralik märg-ja kuivpuhastuse tolmuimeja, mis on ettenähtud kasutamiseks erinevatel ärilistele eesmärkidel.

Tolmuimeja võimas mootor tagab väga tugeva imivõimsuse. Seade on varustatud kassettfiltriga. Mehaaniline ujukisüsteem lülitab ülevoolu ärahoidmiseks imemise koheselt välja, kui mahuti on täitunud maksimaalse tasemeni. Praktiline klambersüsteem tagab lisatarvikute kiire ja lihtsa vahetamise.

Viis sujuvalt töötavat pöördrulli tagavad suurepärase manööverdamisvõime ja kaljukindla stabiilsuse. Ventilaatori katte ülaosa on praktilise lameda pinnaga erinevate esemete paigutamiseks. Kogu korpus on valmistatud löögikindlast plastikust. NT 27/1 tolmuimeja on varustatud ka lisatarvikute hoidikuga ja toitejuhme riputushaagiga. Ergonoomilise kujuga kandekäepide tagab tolmuimejale kerge kaalu ja muudab selle teisaldamise mugavaks. Komplekti kuuluvad kõik lisatarvikud. NT 27/1 tolmuimejal on põrkeraud, mis kaitseb seadet ning ka seinu, seadmeid ja mööblit kahjustamise eest.

Milleks tolmuimeja rent?

  1. Remonti tehes on vaja tolmuimejat, millega saab ka kipsitolmu imeda. Kui seda teha aga kodutolmuimejaga, siis ei pea see kuigi kaua vastu.
  2. Sellise tolmuimejaga saab ka vett imeda
  3. Kui on vaja harva kasutada suuremat ja võimsamat tolmuimejat, siis pole mõtet seda osta, sest rentida on odavam.
Rendipesa - Tekstiilipesuri rent

RendiPesa Kullerteenus

Kui soovid, et tooksime tolmuimeja sulle koju, siis võta meiega ühendust ja uuri järgi.

Edasi-tagasi kullerteenuse hind on Tallinna piires ainult 10 EUR.

Tolmuimeja rent – info@rendipesa.ee või helista tel. 5027355

www.rendipesa.ee