AURUPESURI RENT

24H – 15 EUR / Nädalavahetus 25 EUR

Nüüd saab rentida pesurit nii Kristiines Spordi 16, kui ka Pirita Sleverist.

Loe lisa www.rendiise.ee

Kärcher aurupesur sc 4

Aurupesuri rent

SC 4 EasyFix on äärmiselt mugav kasutada ning lisaks on sellel integreeritud juhtmehoidik, lisatarvikute hoidik ning põrandaotsaku parkimisasend. Painduva ühendusega põrandaotsak EasyFix muudab seadme ergonoomiliseks ning tagab tänu lamelltehnoloogiale täiusliku puhastuse.
Tänu takjapaelkinnitusele saab mikrokiudlappi kiiresti ja lihtsasti põrandaotsaku külge kinnitada ja sealt jälle eemaldada, ilma et kasutaja mustusega kokku puutuks. 2-astmelise aurujoa reguleerimisvõimalusega saab aurujoa intensiivsust kohandada vastavalt puhastatavale pinnale ja mustusele.

Seadme lai lisatarvikute valik muudab keraamilised plaadid, pliidirauad, pliidikubud ja ka kõige väiksemad vahed säravpuhtaks, eemaldades ka kõige tõrksama mustuse. Pidevalt täidetav ja eemaldatav veepaak tagab katkestusteta puhastuse.
Aurupesur SC 4 EasyFix puhastab kemikaalideta ning seda saab kasutada praktiliselt kõikjal kodumajapidamises. Aurupesuri rent on hea mitmes mõttes – põhjalik puhastus Kärcheri aurupesuriga eemaldab 99,999% koroonaviirusest* ja 99,99% kõigist tavapärastest kodumajapidamiste kõvadel pindadel leiduvatest bakteritest**.

Pidevalt taastäidetav, eemaldatav veepaak

Katkestusteta puhastus ja veepaagi mugav täitmine.

Põrandapuhastuskomplekt EasyFix, kuhu kuuluvad painduva ühendusega põrandaotsak ning mugav takjapaelkinnitus põrandalapi jaoks.

Optimaalsed puhastustulemused kõikidel kodustel kõvakattega pindadel tänu tõhusale lamelltehnoloogiale. Kontaktivaba lapivahetus mustusega kokku puutumata; takjaribaga põrandapesulappi on lihtne paigaldada. Ergonoomiline ja tõhus puhastus, painduv otsiku ühendus tagab täiskontakti põrandaga, hoolimata kasutaja pikkusest.

Juhtme integreeritud hoiustamiskoht

Toitejuhtme ja lisatarvikute turvaline hoiustamine.

  1. Täida veepaak kraani veega
  2. Ühenda kaabel pistikusse ja lülita pesur tööle
  3. Oota umbes 4 minutit kuni tuli enam ei vilgu, sest siis on vesi masinas soe
  4. Pane sobiv otsik pesuri külge
  5. Ava turvalukk
  6. Puhasta soovitud pinnad
  7. Peale puhastamist kalla ülejäänud vesi välja
  8. Naudi puhast kodu!

Miks rentida aurupesurit?

Aurupesuri on hea võimalus puhastada kodu bakteritest ja suuremast mustusest. Aurupesuriga saad puhtaks vannitoa, köögi, kraanid, klaasid, päranda ja isegi seinad. Pesur puhastab ilma puhastusvahenditeta!

Miks rentida aurupesurit?

Aurupesuri rent on hea võimalus puhastada kodu bakteritest ja suuremast mustusest. Aurupesuriga saad puhtaks vannitoa, köögi, kraanid, klaasid, päranda ja isegi seinad. Pesur puhastab ilma puhastusvahenditeta!

RendiPesa Kullerteenus

Kui soovid, et tooksime aurupesuri sulle koju, siis võta meiega ühendust ja uuri järgi.

Edasi-tagasi kullerteenuse hind on Tallinna piires ainult 15 EUR.

Kui soovid rentida aurupesurit siis helista 502 7355 või kirjuta info@rendipesa.ee

Aurupesuri rent Tallinnas